Fischer Elektronik SK454-75SA SK454-75SA Strengkoellichaam 19.5 K/W (l x b x h) 21.45 x 19 x 75 mm
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SK454-75SA
Bekijk alles!
Fischer Elektronik SK 104 50,8 STC SK 104 50,8 STC Strengkoellichaam 11 K/W (l x b) 38.1 mm x 35 mm SOT-32, TO-220
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10020378 SK 46 10 SA LED-koellichaam 2.4 K/W (l x b x h) 51 x 51 x 10 mm