MEAN WELL MDS01L-15N DC/DC-converter, print 15 V 0.067 A 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL SKA40C-12 DC/DC-converter 39 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 0.5-2433 DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 500 mA Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)