MEAN WELL SPB09C-24 DC/DC-convertermodule 375 mA 9 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SPB09C-24
Bekijk alles!
TracoPower TME 2412S DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 80 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)