Vishay Standaard diode BYM11-1000-E3/96 DO-213AB 1000 V 1 A
SKU
BYM11-1000-E3/96
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5400 DO-201 50 V 3 A