Taiwan Semiconductor ESD-diode BZY55B6V8 RBG Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZY55B6V8 RBG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 6,8V 0805De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
afgeprijsd (-33,33%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY68 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 68 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W