Diotec Zenerdiode BZT52C24 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 19 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52C24
Bekijk alles!
Vishay Zenerdiode BZG03C100-M3-08 Behuizingssoort (halfgeleider) SMA Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD56 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 56 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 39 V
Diotec Zenerdiode ZPD12B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 9 V