MEAN WELL RSDW08F-12 DC/DC-convertermodule 666 mA 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RSDW08F-12
Bekijk alles!
TracoPower TRI 6-2411 DC/DC-converter, print 1.2 A 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)