Littelfuse ESD-diode MDD172-12N1 Y4-M6 1200 V Bulk
Merk
Littelfuse
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
MDD172-12N1
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-1N5408 DO-201 1000 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Supersnelle Si-gelijkrichter diode F1200D P600 200 V 12 A