TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY550-50 DO-201AD 50 V 5 A
SKU
TC-BY550-50
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5404 DO-201 400 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5400 DO-201 50 V 3 A
Diotec Si-gelijkrichter diode P1000B P600 100 V 10 A