STMicroelectronics BTA26-800CWRG TRIAC TOP-3 25 A 800 V Tube
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-68,97%)