MEAN WELL MDS20B-12 DC/DC-converter 24 V 12 V 1.67 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RP-2424S DC/DC-converter, print 24 42 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 3-2412 DC/DC-converter, SMD 24 V/DC 12 V/DC 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)