TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-P1000B P600 100 V 10 A
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-P1000B
Bekijk alles!
Diotec Schottky barrière gelijkrichter diode SK84 DO-214AB 40 V 8 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5400 DO-201 50 V 3 A