RECOM R-78AA5.0-0.5SMD-R DC/DC-converter 5 V 0.5 A 2.5 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
R-78AA5.0-0.5SMD-R
Bekijk alles!
Gaptec LMS78_03-0.5R DC/DC-converter 500 mA Inhoud 1 stuk(s)