IXYS Standaard diode DNA30E2200PA TO-220-2 2200 V 30 A
Merk
IXYS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DNA30E2200PA
Bekijk alles!
IXYS Standaard diode DSEI60-02A TO-247-2 200 V 69 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode S1G-AQ DO-214AC 400 V 1 A
afgeprijsd (-36,84%)