NXP Semiconductors BT134W-600,115 Thyristor (SCR) - TRIAC SC-73 1 A 500 V
Merk
NXP Semiconductors
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BT134W-600,115
Behuizing SOT-223. VDRM 500 V, IT max. 1A, IGT 35 mA. Type BT 134W-500....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving