Fischer Elektronik SK13/35/AL/220 SK13/35/AL/220 Koellichaam 17 K/W (l x b x h) 35 x 17 x 13 mm TO-220
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SK13/35/AL/220
Bekijk alles!
Fischer Elektronik SK 13 35 AL-220 3.2 SK 13 35 AL-220 3.2 Koellichaam 17 K/W (l x b x h) 35 x 17 x 13 mm TO-220
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik 10034985 FK 223 SA-CB Vingerkoellichamen 6.8 K/W (l x b x h) 42 x 42 x 17 mm TO-3, TO-55, SOT-9, SOT-32, TO-220
Fischer Elektronik 10037135 ICK SMD A 13 SA SMD-koellichaam 63 K/W (l x b x h) 13 x 6.3 x 4.8 mm