Nexperia Zenerdiode BZX84-C15,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C15,215
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM9.1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 9.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 516 mW