TDK B57164K0101J000 NTC Temperatuursensor -55 tot +125 °C 100 Ω
Bekijk alles!
Texas Instruments LM74CIM-3/NOPB Temperatuursensor Tube
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57471V2472J062 B57471V2472J062 NTC Temperatuursensor -55 tot +125 °C 4.7 kΩ 4386 K 805 SMD Tape cut
Yageo Nexensos 32208727 M 310 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +300 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad