Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZY55B6V8 RYG Behuizingssoort (halfgeleider) 0805 Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZY55B6V8 RYG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 6,8V 0805De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM3.3 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 3.3 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut