MEAN WELL SFTN02L-15N DC/DC-converter, SMD 133 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-5,13%)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 2-0513M DC/DC-converter, SMD 5 V/DC 15 V/DC 133 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)