ON Semiconductor Zenerdiode BZX79C2V7 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 2.7 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Merk
ON Semiconductor
SKU
BZX79C2V7
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode Z3SMC91 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AB Zenerspanning 91 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM5.1 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 5.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut
Diotec Zenerdiode ZMM6.2 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 6.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut