RECOM REC20K-4805SZ DC/DC-converter, print 48 V 5 V 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM REM2A-2405S DC/DC-converter 0.4 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower THM 10-1210 DC/DC-converter, print 2.5 A 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)