MEAN WELL DPB09B-15 DC/DC-convertermodule 300 mA 9 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DPB09B-15
Bekijk alles!
TracoPower TDN 1-2410WISM DC/DC-converter, print 24 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RKZE-0505S DC/DC-converter, print 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TEN 15-2412 DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 1.25 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)