Vishay Standaard diode 1N4004-E3/54 DO-204AL 400 V 1 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
1N4004-E3/54
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1DL SubSMA 140 V 1 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5402 DO-201 200 V 3 A
TRU COMPONENTS Snelle hoogspannings SI-gelijkrichter diode TC-HV5 DO-15 5000 V 200 mA