MEAN WELL RDDW08F-12 DC/DC-convertermodule 333 mA 8 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RDDW08F-12
Bekijk alles!
TracoPower TEN 5-0523 DC/DC-converter, print 5 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 200 mA 6 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMR 3-0512 DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)