Diotec Gelijkrichter diode 1N4004GP-AQ DO-41 400 V 1 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
1N4004GP-AQ
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-27,27%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode S07M-GS08 DO-219AB 1000 V 1.5 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode HS1JL SubSMA 420 V 1 mA Tape
Taiwan Semiconductor ESD-diode BYG20D 140 V 1.5 mA Tape