RECOM REC30K-2412SZ DC/DC-converter, print 24 V 12 V 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
Gaptec 10070826 DC/DC-converter, print 24 V/DC 15 V/DC 1 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)