TRU COMPONENTS TC-9927224 DHT0A103F34D3SY NTC Temperatuursensor -40 tot +200 °C 10 kΩ 3435 K Axiaal bedraad
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DHT0A103F34D3SY
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-65,95%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208557 M 222 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32207695 M 213 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
Yageo Nexensos 32208723 M310 PT1000 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad