TracoPower THN 10-2411WIR DC/DC-converter, print 2 A 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
TracoPower
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
THN 10-2411WIR
Bekijk alles!
Gaptec LMS78_03-0.5R DC/DC-converter 500 mA Inhoud 1 stuk(s)