RECOM RSO-2405DZ/H3 DC/DC-converter, print 100 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RSO-2405DZ/H3
Bekijk alles!
Gaptec 10020401 DC/DC-converter, print 24 V/DC 9 V/DC 500 mA 4.5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)