Diotec Si-gelijkrichter diode BY550-800 DO-201AD 800 V 5 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BY550-800
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-42,86%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode S1A-E3/61T DO-214AC 50 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Gelijkrichter diode GF1B-E3/67A DO-214BA 100 V
Taiwan Semiconductor ESD-diode BYG20J 420 V 1.5 mA Tape