Diotec Gelijkrichter diode P2000MTL D8x7.5 1000 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
P2000MTL
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BAV20 R0G 150 V 200 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode UF5404-E3/54 DO-201AD 400 V 3 A
ON Semiconductor Standaard diode 1N4148_T50R DO-204AH 100 V 200 mA