RECOM RP20-2405SF DC/DC-converter 5 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RP20-2405SF
Bekijk alles!
TDK-Lambda DDA325N-D2PN-1212-001 DC/DC-converter 12 V 14 A 325 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R1S-2415 DC/DC-converter, SMD 15 66 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TRN 1-1210 DC/DC-converter, print 12 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)