STMicroelectronics BTA16-800BRG TRIAC TO-220AB 16 A 800 V Tube
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-56,07%)