Diotec Zenerdiode 2BZX84C2V4 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 2.40 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
2BZX84C2V4
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY22 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 12 V
Diotec Zenerdiode ZMM4B3 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 Zenerspanning 4.30 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V