Diotec LowVF gelijkrichter diodes met overspanningsbeveiliging FX20K120 P600 120 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
FX20K120
Bekijk alles!
WeEn Semiconductors Standaard diode BYV32E-200,127 TO-220-3 200 V 20 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1DLW 140 V 1 mA Tape