RECOM R-78K15-2.0L DC/DC-converter 15 V 2 A 30 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEN 5-0522 DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 250 mA 6 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)