Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C3V9 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZS55C3V9 RXG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 3,9V 1206De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD22 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 522 mW
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZV55B8V2 L0G Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode ZPD11 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 11 V Vermogen (max.) P(TOT) 515 mW