Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZY55B4V3 RYG Behuizingssoort (halfgeleider) 0805 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZY55B4V3 RYG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 4,3V 0805De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY75 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 75 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Bekijk product
Bekijk alles!
ON Semiconductor Zenerdiode 1N5349BRLG Behuizingssoort (halfgeleider) Axiaal Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 5 W
Diotec Zenerdiode ZY10 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 10 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 5 V