RECOM R-78K1.2-2.0L DC/DC-converter 1.2 V 2 A 2.4 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM ROE-0512S DC/DC-converter, print 12 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-12,51%)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMR 1-4812 DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC 83 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)