Taiwan Semiconductor ESD-diode SF3002PT TO-247AD 70 V 30 mA Tube
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SF3002PT
Bekijk alles!
WeEn Semiconductors Standaard diode BYV32E-200,127 TO-220-3 200 V 20 A
Bekijk product
Bekijk alles!
ON Semiconductor ESD-diode BAW56LT1G SOT-23 70 V 200 mA Tape on Full reel
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF64G DO-201AD 140 V 6 mA Tape