TracoPower TEN 40-11015WIRH DC/DC-converter, print 110 V/DC 24 V/DC 1.666 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
TracoPower
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TEN 40-11015WIRH
Bekijk alles!
MEAN WELL MDD01N-05 DC/DC-convertermodule 100 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMDC 06-2411 DC/DC-converter 1.2 A 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)