Diotec Snelle SI-gelijkrichter diode BY500-600 DO-201 600 V 5 A
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BY500-600
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode GL34J Mini-MELF 600 V 0.5 A Tape cut
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode M7 DO-214AC 1000 V 1 A
Diotec Gelijkrichter diode AL1M DO-213AA 1000 V 1 A