Diotec Zenerdiode BZX84C27 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 19 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84C27
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY39 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 39 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 20 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ62 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 62 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 28 V