Kingbright L-7113GD-12V Bedrade LED Groen Rond 5 mm 20 mcd 30 ° 8.5 mA 12 V
Merk
Kingbright
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS 1573708 Bedrade LED Rood Rond 5 mm 800 mcd 40 ° 20 mA 2.1 V
afgeprijsd (-56,25%)