MEAN WELL RDDW20UW-12 DC/DC-converter, print 833 mA 20 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TMA 1212S DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC 80 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)