Vishay Standaard diode VS-T40HFL100S05 D-55 1000 V 40 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
VS-T40HFL100S05
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode MUR120S 140 V 1 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1HL SubSMA 350 V 1 mA Tape
Diotec Gelijkrichter diode S8M-AQ DO-214AB 1000 V 8 A