RECOM RSO-2405S/H3 DC/DC-converter, print 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RSO-2405S/H3
Bekijk alles!
MEAN WELL MDD02M-09 DC/DC-convertermodule 111 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 1-2425 DC/DC-converter, print 24 V/DC 2.5 V/DC 1 A 2.5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)