TRU COMPONENTS TC-10103052 PT100 Printplaat-temperatuursensor -50 tot 120 °C 100 Ω 3850 ppm/K 5 mm
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208537 M 422 PT1000 Printplaat-temperatuursensor 0 tot +150 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad