Nexperia Zenerdiode BZX84-C5V1,215 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 5.1 V Vermogen (max.) P(TOT) 250 mW
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84-C5V1,215
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-Z1SMA36 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Zenerspanning 36 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY24 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Diotec Zenerdiode ZPD27 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 524 mW